Puslapio medis
facebook

ŽYGIS PO VILNIAUS MIESTO APYLINKES

RPPC 5 Naujienos 5 ŽYGIS PO VILNIAUS MIESTO APYLINKES
Vasara – nuostabus laikas pasivaikščiojimams, įspūdingų gamtos kampelių pažinimui. Kiek dar neaplankyta, kiek dar nepamatyta mūsų gražioj Lietuvėlėj!
Vieną šiltą vasaros rytą Naujininkų pabėgėlių stovyklos vaikų grupė kartu su darbuotojais susiruošė į žygį po Vilniaus miesto apylinkes. Žygį organizavo ir vedė Vilniaus universiteto Žygeivių klubo atstovai.
Dalyviams susirinkus 10 valandą ryto, buvo šiek tiek nerimo: planuojama žygio trukmė – 6 valandos. „Kaip seksis? Kur eisim? Ar visiems pavyks įveikti suplanuotą maršrutą?“ – aplinkui girdėjosi kuždesiai.
Tačiau laikas neprailgo. Mergaičių ir berniukų grupės žygiavo ne tik planuotu maršrutu. Gidė pasirūpino, kad jaunieji žygeiviai pažintų sunkiai praeinamus takus, pajustų lietuviškų dilgėlių skonį, įsitikintų, koks ekstremalus gali būti nuotykių parkas! Būrys mergaičių pievoje prie Vilnelės surengė pikniką, vaišinosi tortu sveikindamos vieną dalyvių gimtadienio proga.
Kelionės pabaigoje berniukų grupė liko be amo. Ramiai besišnekučiuodami, grožėdamiesi Pučkorių atodanga susitiko ne ką kitą, o Lietuvos Respublikos Prezidentą! Visi trumpam sutrikę po akimirkos pasisveikino, trumpai prisistatė ir linkėdami vieni kitiems sėkmės atsisveikino su Prezidentu. Ech, iš tos nuostabos net pamiršo įsiamžinti nuotraukose…
Dėkojame organizatoriams už naudingą edukacinę programą ir visiems dalyviams už smagiai praleistą laiką.
Keliaukite, juk Lietuva – labai graži šalis!