Puslapio medis
facebook

PAŽINTIS SU POLICININKO PROFESIJA

RPPC 5 Naujienos 5 PAŽINTIS SU POLICININKO PROFESIJA
Uždavus vaikui klausimą: „kuo nori būti užaugęs?“, dažnai išgirstame: „policininku, gelbėtoju, gydytoju ar karininku.“ Naujininkų pabėgėlių stovykloje Vilniuje gyvenančių vaikų atsakymas – ne išimtis. Paprašius pasakyti ar nupiešti savo svajonių profesiją – įvardina būtent pastarąsias.
Centro administracijos darbuotojams kilo mintis plėsti Stovykloje gyvenančių vaikų akiratį ir supažindinti juos su įvairiomis profesijos. Na, o pažintį, žinoma, pradėjome būtent nuo policininko darbo subtilybių.
Daugiau nei 50 vaikų, suskirstyti į grupes lankėsi policijos pajėgų valdymo padalinyje bei policijos muziejuje, kuris įsikūręs Vilniaus apskrities policijos komisariate. Vaikai iš skirtingų pasaulio šalių išgirdo įvairių istorijų, susijusių su policijos darbu, galėjo pamatyti ir išbandyti muziejaus eksponatus. Turintys klausimų – visi iš pareigūnų sulaukė išsamių atsakymų.
Apsilankius policijos pajėgų valdymo padalinyje, miesto viešosios tvarkos stebėjimo kamerose atpažino ne vieną Vilniaus miesto vietą: „mes čia buvom“, „mes čia ėjom“, „aš tiksliai žinau, kur ši vieta yra!“ – susižavėję replikavo užsieniečiai.
Kelionė į profesijų šalį tik prasideda. Kiekvienas turime teisę svajoti, planuoti ir kurti savo ateitį. O tie, kurie nuspręs papildyti Lietuvos policijos pareigūnų gretas, puikiai žino, kad svarbiausia jų pareiga – GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.