Puslapio medis
facebook

PAVASARĮ PALYDIME ŠEIMŲ FUTBOLO FESTIVALIU

RPPC 5 Naujienos 5 PAVASARĮ PALYDIME ŠEIMŲ FUTBOLO FESTIVALIU
Savaitgalis su šeima ir aktyvus laisvalaikis – Naujininkų pabėgėlių stovyklos gyventojams jau tampa kasdienybe. Užsieniečių gyventojų šeimos su džiaugsmu priėmė pasiūlymą su kitomis Lietuvos šeimomis dalyvauti pirmajame FK „Žalgiris“ šeimų futbolo festivalyje, startavusiame 75 metų klubo jubiliejaus proga.
Gegužės 21 dieną varžybų pirmojo etapo paskutiniame atrankos turnyre Stovyklos 4 šeimų komandos varžėsi trijose pagrindinėse rungtyse: sportinės estafetės (greičiui, technikai, taiklumui), burbuliniame futbole ir mini futbole 3×3. Komandų nariai buvo Irako, Tadžikistano ir Sirijos gyventojai. Po ilgų ir įnirtingų žaidimų virtinės į finalą pateko 1 Stovyklos komanda.
Daug emocijų, sportinės aistros, laikas praleistas kartu su šeima, naujos pažintys, bendruomenė, prizai – kas gali būti įsimintiniau. Azarto ir pramogų netrūko viso renginio metu!
Na, o dabar visa Stovykla nekantriai laukia gegužės 26 dienos – vyksiančios Vilniaus FK Žalgirio 75-ojo gimtadienio šventės. Vilniaus LFF stadione bus organizuojamos įvairios pramogos ir užsiėmimai kartu su žalgiriečiais. O taip pat vyks ir Šeimų futbolo festivalio finalas, kuriame 1 Naujininkų pabėgėlių stovyklos komanda „IDRIS“ varžysis su kitų etapų nugalėtojais.
Labai dėkojame Vilnius Football Academy darbuotojams Darvydui Šernui, Robertui Šuškevič ir Mariui Zabarauskui už puikiai organizuojamas futbolo treniruotes Stovyklos įvairaus amžiaus vaikams. Už operatyvią pagalbą šeimų futbolo festivaliui pasirūpinant vaikų sportine apranga.
Ačiū sakome „Decatlon Lietuva“ vykdomam projektui „Sportuok ir gerink aplinką“ už aprūpinimą sportine avalyne.
Širdingai sakome ačiū ir FK „Žalgiris“ už šį šeimų futbolo festivalį. Galima drąsiai sakyti, kad Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo fanų gretas papildė nauji nariai.
Tik visi kartu galime pasiekti gražių tikslų.
Daugiau nuotraukų rasite nuotraukų galerijoje