Puslapio medis
facebook
PPC logo

NACIONALINIS MIŠKASODIS: PUIKUS INTEGRACIJOS STARTAS

RPPC 5 Naujienos 5 NACIONALINIS MIŠKASODIS: PUIKUS INTEGRACIJOS STARTAS
Balandžio 23 dieną visoje Lietuvoje vyko miško sodinimo talka – Nacionalinis miškasodis, kurią organizavo Aplinkos ministerija ir Valstybinių miškų urėdijos. Prie akcijos jungėsi įmonių, organizacijų bendruomenių atstovai, pavieniai gamtos mylėtojai, kurie nori prisidėti prie Lietuvos miškingumo didėjimo. Talkos metu buvo pasodinta daugiau kaip 2 mln. įvairių rūšių medelių.
Pilietinėje iniciatyvoje dalyvavo ir buvę Pabėgėlių priėmimo centro gyventojai, kurie šiuo metu sėkmingai integruojasi Lietuvoje. Jauna šeima, įsiliejusi į Lietuvos darbo rinką, besimokanti naujos profesijos ir savo ateitį siejanti su mūsų valstybe, entuziastingai priėmė pasiūlymą prisidėti prie Lietuvos miškų gražinimo.
Ukmergės rajone, Pašilės girininkijoje susirinkusių dalyvių neišgąsdino net apniūkęs, griausmingas dangus ir visą dieną pliaupiantis lietus – anaiptol – pasidabinę plačia šypsena visi ėmėsi sodinti medelius. Darbams įsibėgėjus nuotaiką pakėlė ant laužo virtos girininkų sriubos bei gardi čiobrelių arbata.
Dienos įspūdžius ir emocijas galime apibrėžti gauta žinute nuo buvusių gyventojų: „Tai buvo ypatinga ir graži diena. Ačiū”.