Puslapio medis
facebook

MAŽOS MERGAITĖS MAŽA SĖKMĖS ISTORIJA

RPPC 5 Naujienos 5 MAŽOS MERGAITĖS MAŽA SĖKMĖS ISTORIJA
Ne veltui sakoma: Kalėdos – stebuklų metas. Dideli dalykai susideda iš mažų. Taip nutiko ir vienai šešerių metų mergaitei.
Naujininkų pabėgėlių stovyklos darbuotojai nuo pirmų dienų pastebėjo mergaičiukę, nešiojančią vaikui nebūdingus akinius – akinių rėmeliai visai nevaikiški, o stiklai gerokai per stori. Gruodžio viduryje mergaitės tėveliai kreipėsi į administraciją, rodydami akinukus ir sakydami, kad jie jau visai sulūžo: vienas stiklas iškrito, rėmeliai išsikraipė ir su viltimi klausė, ar būtų galimybė juos kaip nors sutaisyti.
Socialinė darbuotoja, nunešusi akinius į taisyklą, sulaukė trumpo atsakymo: be akinių savininko nieko padaryti neįmanoma – reikia žmogaus, kad būtų galima tiksliai viską išmatuoti ir naujus akinius pritaikyti konkrečiam asmeniui.
Svarstėme, ką daryti. Laimei, vienas iš darbuotojo pažįstamų, išgirdęs sulūžusių akinių istoriją, pasitaręs su savo draugais, pasisiūlė finansuoti akinių taisymą. Vėliau paaiškėjus, kad akiniai nepataisomi, nedvejodamas sumokėjo už naujus rėmus, o jo draugas – už stiklus. Nuošalyje neliko ir akių gydytoja – ji nemokamai pakonsultavo ir patikrino mergaitės akis bei regėjimą.
Taigi dar tos pačios dienos vakare mažoji jau šypsojosi užsidėjusi naujus akinukus. Žmonės, prisidėję prie jų įteikimo, suteikė mergaitei ne tik džiaugsmo ir pilnavertiškumo jausmą, bet kartu išgelbėjo ir jos regėjimą.
Argi tai ne mažoji sėkmės istorija, kurioje trys skirtingi žmonės susivienijo ir ištiesė pagalbos ranką?!
Juk gerumu dalintis gera. Ačiū Jums!