Puslapio medis
facebook
PPC logo

Bendruomeniškumo skatinimas Lietuvoje

RPPC 5 Naujienos 5 Bendruomeniškumo skatinimas Lietuvoje
Įgyvendinant iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. PMIF-2.1.6-K-01-005 „Bendruomeniškumo skatinimas Lietuvoje“, balandžio 7 ir gegužės 5 dienomis Pabėgėlių priėmimo centras organizavo tarpkultūrinius mokymus.
Balandžio 7 dieną Jonavos kultūros centre vyko mokymai tema „Tarpkultūrinis bendravimas ir bendradarbiavimas socialiniame darbe“, kuriuos vedė VšĮ „Versli mama“ vadovė Skaidrė Vainikauskaitė – Tomaševičienė.
Gegužės 5 dieną Vilniuje organizuoti mokymai „Kitoks klientas: darbo su kultūriškai skirtingomis grupėmis iššūkiai“, kuriuose savo įžvalgomis ir patirtimi dalijosi Valakupių reabilitacijos centro psichologė Daiva Juozapavičienė ir Vilniaus universiteto dėstytoja, doc. Dr. Rūta Sargautytė.
Renginiuose dalyvavo bendruomenės, savivaldybių ir socialinių paslaugų centrų atstovai, nevyriausybinės organizacijos, kitos valstybės įstaigos, trečiųjų šalių piliečiai, kurie jau keletą metų sėkmingai integruojasi ir gyvena Lietuvoje.
Renginio metu dalyviai sužinojo apie skirtingas šalis, kultūras, bendravo, žaidė, vykdė aktyvias užduotis, dalijosi patirtimi bei įspūdžiais.