Puslapio medis
facebook

„Aukso siūlė“ – atidaryta!

RPPC 5 Naujienos 5 „Aukso siūlė“ – atidaryta!
Naujininkų pabėgėlių stovykloje Vilniuje šiandien pradėjo veikti kūrybinės siuvimo dirbtuvės „Aukso siūlė“. Nuo šiol čia
gyvenančios moterys sau ir savo šeimos nariams galės taisyti, keisti, dekoruoti senus ir siūtis naujus drabužius. Ir tai darys jau ne rankomis, kaip darė iki šiol – o mechanizuotai.
Naujininkų pabėgėlių stovyklai padovanotos net trys siuvimo mašinos – viena rankinė ir dvi elektrinės; įvairios medžiagos ir siuvimo priemonės.
Įrengta atskira patalpa, kurioje moterys gali susirinkti mėgstamam hobiui ir puikiai praleisti laiką. Čia taip pat skirta erdvė nėrimui, mezgimui ir papuošalų gamybai.
Kaip sakoma: žmogaus vaizduotei ribų nėra. Ir ką gali žinoti, gal ateityje bus suorganizuoti originaliausio rūbo ar gražiausio papuošalo rinkimai?
Dėkojame visiems stovyklos darbuotojams, prisidėjusiems veiklomis ir iniciatyvomis, kad kūrybinės siuvimo dirbtuvės greičiau būtų įrengtos.
Ačiū sakome savanoriams Urtai, Emilijai, Ritai, Ingai, Dorte, Rūtai, Taniai, Editai, Arūnui, Aurelijai ir Jūratei, kurie jau seniai turėtą idėją pavertė realybe, prisidėjo dovanodami medžiagas, siūlus, siuvimo mašinas bei kitas priemones.